Повноваження податкової інспекції при проведенні перевірки. Що можуть і що не мають права робити перевіряючі

Бухгалтерський супровід бізнесу та компаній

Успішне ведення бізнесу неможливе без правильно організованої фінансової діяльності. Важливою і невід’ємною її частиною є бухгалтерський облік, який може здійснювати штатний бухгалтер або аутсортингова компанія.

Останній варіант вже гідно оцінили багато керівників підприємств. І не дивно, адже досить вибрати надійну компанію з командою досвідчених фахівців, щоб звільнити себе від вирішення багатьох складних завдань.

Бухгалтерський супровід бізнесу – вигідно і надійно

2Вибираючи бухгалтерський аутсорсинг можна не тільки передати професіоналам ведення обліку всіх фінансових операцій, а й значно знизити матеріальні витрати. Адже більше не буде необхідності утримувати великий штат — один або декілька фахівців (залежить від обсягу робіт) успішно впораються з поставленими завданнями.

Більше того, ведення бухгалтерії в Україні – це складний процес, що вимагає досвіду, навичок і знань. Постійно мінливе законодавство і поява нових правил обліку часто ускладнює роботу. Одному співробітнику практично неможливо впоратися з безперебійним наданням послуг, а ось спеціалізованим службам це цілком по силам.

Звернувшись в «МІК-аудит» — компанію, яка більше 20 років успішно надає бухгалтерський супровід бізнесу, можна цінувати наступні переваги:

  • високий рівень кваліфікації кожного працівника, що дозволяє вести облік в організаціях будь-якої форми власності;
  • взаємозамінність, великий колектив дозволяє швидко знайти заміну бухгалтеру, щоб своєчасно виконувати поставлені завдання;
  • знання всіх особливостей бухгалтерського та податкового права, а також регулярне підвищення рівня кваліфікації, що виключає помилки в роботі;
  • доступна вартість, на відміну від штатних працівників, аутсортерам не потрібно оплачувати лікарняні, відпускні, взаєморозрахунок здійснюється тільки за виконані послуги.

Ділові люди завжди виграють в якості надаваних послуг компанією Мік-аудит. Адже ми беремо на себе всю рутинну, але важливу роботу, дозволяючи керівникам зосередитися на активному розвитку бізнесу і підвищення прибутків.

Чому бухгалтерське обслуговування бізнесу краще передати на аутсорсинг?

23Залежно від форми діяльності, розміру капіталу і щорічного обороту, при укладенні договору з аутсортинговою компанією можна вибрати спектр послуг, що надаються.

Мік-аудит може взяти на себе повний бухгалтерський супровід підприємства або надавати окремі послуги. Незалежно від варіанту, а також від способу виконання завдань (віддалено, в офісі замовника) ми гарантуємо професіоналізм співробітників, дозволяючи оптимізувати управлінські, фінансові витрати і звести до мінімуму ризик помилок.

Перелік робіт досить широкий, він може включати:

  • розробку та ведення бухгалтерського обліку в організаціях, а також його відновлення у разі форс-мажорних обставин;
  • допомога у виборі актуальної системи оподаткування, нарахування всіх податків і платежів;
  • підготовка і здача у відповідні органи всіх видів звітності в Актуальні терміни;
  • грамотні консультації у разі виникнення проблем з контролюючими органами;
  • робота з банками і ведення банківських операцій, а також нарахування заробітної плати та облік робочого часу співробітників.

Також в МІК-аудит можна замовити бухгалтерську експертизу раніше проведених операцій та фінансової документації. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і повну конфіденційність співпраці. Це підтверджують численні позитивні відгуки і бездоганна репутація нашої компанії.

 
Запишитесь
на мероприятие
Запишитесь
на консультацию