22

Як бухгалтеру ефективно вести кілька фірм?

Часто ФОПи або юрособи обирають приватного бухгалтера для ведення обліку на аутсорсі. Бухгалтер може вести кілька фірм одночасно. Є кілька простих прийомів, що дозволяють бухгалтеру добре робити свою роботу. Наприклад:

Планування і тайм-менеджмент

Палаючі дедлайни, штрафи і невдоволення керівництва нікому не потрібні. Щоб уникнути таких неприємностей, бухгалтер ретельно планує свою роботу. Тому наявність нагадувань і аналітики в бухгалтерському сервісі – життєва необхідність. Якщо ваш бухгалтер швидко орієнтується і відповідає на ваші запитання, своєчасно нагадує вам про сплату податків, зміну законодавства, реквізитів, контрагентів і т. п. — є підстави йому довіряти.

Якісна бухгалтерська програма

Сучасні бухгалтерські програми набагато полегшують життя, як бухгалтерів, так і власників бізнесу. Немає необхідності дні і ночі сидіти над нескінченними паперами – досить вчасно внести всю інформацію, а віддалений доступ дозволить контролювати і бути в курсі стану ваших справ, а також в потрібний час відправити звіт.

Постійний контакт з власником або директором виробництва, компанії або фірми

Бухгалтер повинен регулярно спілкуватися з керівником організації, яку веде. Вчасно підписана довіреність, заздалегідь узгоджена сума податків, оновлена цифровий підпис – подібні питання необхідно прояснювати з керівництвом.

Нові знання та професійний розвиток

Навіть бухгалтеру з багаторічним досвідом роботи є куди рости. Змінюється законодавство, з’являються нові вимоги, удосконалюються бухгалтерські програми – грамотний бухгалтер повинен бути в курсі подій. Тому фахівець повинен спілкуватися з колегами, відвідувати форуми, вебінари, семінари, читати спеціалізовані періодичні видання – бути частиною професійної спільноти. Поцікавтеся у свого бухгалтера, як давно актуалізувалися його знання.

Порядок у справах принесе комфорт, спокій і очікуваний прибуток.

Бухгалтерський супровід від МІК-аудит

Если Ви довіряєте своєму бухгалтеру і впевнені в його компетенції, ми раді, що ви знайшли надійного помічника для свого бізнесу. Якщо ж ви в пошуках-компанія Мік-Аудит пропонує комплексні бухгалтерські послуги для приватних підприємців та юридичних осіб.

Ви можете звернутися до наших фахівців на будь-якому етапі діяльності. Крім того, ми готові запропонувати вам Бухгалтерські послуги на аутсорсі. До нас звертаються підприємці з Харкова, Дніпра, Полтави, Києва. У нас є досвід роботи і з іншими містами, тому ваше місце розташування абсолютно не має значення, якщо ви хочете звернутися до професіоналів!

Обговорити нюанси бухгалтерського аудиту і записатися на консультацію ви можете за телефонами: (050) 343 60 34; (093) 577 47 57; 715 77 35 в Viber, Skype або WhatsApp. Якщо ви знаходитесь в Харкові, приїжджайте в наш офіс на вулиці Алчевських, д. 9/11 в будь-який будній день з 9 до 17.

 
Запишитесь
на мероприятие
Запишитесь
на консультацию