Меню Закрити

Бухгалтерський аутсорсинг

Бухгалтерський аутсорсинг - затребувана послуга у організацій, незалежно від форми власності та системи оподаткування. Мета аутсорсингу - забезпечення ведення фінансового обліку підприємства зовнішніми фахівцями, згідно з укладеним договором.

Віддаючи перевагу даної послуги, важливо вибрати компанію з бездоганною репутацією і штатом кваліфікованих співробітників. МІК-аудит протягом багатьох років успішно виконує навіть найскладніші завдання з організації та ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку. Експерти беруть на себе складну і важливу частину роботи замовників, що дозволяє останнім бути повністю впевненим у якості виконуваних робіт.

Як працює бухгалтерський аутсорсинг?

Бухгалтерское обслуживание Харьков

Звернувшись в МІК-аудит, кожен власник бізнесу, може бути впевненим у правильності свого рішення. Взаємовигідне партнерство буде гарантовано успішним, адже ми працюємо відкрито і чесно.

На першому етапі співпраці з МІК-аудит реалізуються наступні дії:

  • формулювання взаємних зобов'язань і процес підготовки договору;
  • визначення обсягу та періодичності надання послуг фахівців аутсорсингу;
  • встановлення принципів обміну інформацією та місця виконуваних робіт (в офісі замовника або в режимі онлайн).

Після узгодження даних нюансів ми укладаємо договір про послуги, що надаються. У документі обов'язково прописуються обсяг робіт і вартість наших послуг. Також важливим пунктом є угода про нерозголошення конфіденційної інформації замовника.

Після підписання договору експерти МІК-аудит готують акти прийому-передачі фінансових документів клієнта і приймають їх в роботу. В якості альтернативного варіанту документація може бути подана в електронному вигляді.

Процес надання послуг бухгалтерського аутосорсінгу

Бухгалтерский аутсорсинг

Це основний етап співпраці, на якому співробітники МІК-аудит і клієнти здійснюють обмін інформацією, обробляють первинну документацію і складають актуальні для підприємства звіти. Для результативного виконання цих дій ми використовуємо спеціалізоване програмне забезпечення та інші сучасні методики.

Послуги аутсорсингу в Україні, що надаються нашою компанією, це:

  • заповнення звітності та її подача до контролюючих органів в актуальні терміни, а безпосередньо сама здача документації може здійснюватися в цифровому або паперовому вигляді;
  • нарахування сум податків в чіткі терміни, що дозволяє підприємцю своєчасно оплатити їх і уникнути штрафів, санкцій;
  • підготовка платіжних документів для розрахунку з контрагентами, а також контроль виконання різних зобов'язань компанії перед іншими юридичними особами;
  • повідомлення про зміни в законодавстві та роз'яснення про їх наслідки конкретно для організації замовника.

Також аутсорсинг від МІК-аудит включає і інші бухгалтерські послуги. Це може бути аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості, витрат та прибутку підприємства, аналітика інших фінансових аспектів діяльності.

Завдяки професійному підходу та якісному виконанню робіт наші замовники можуть бути повністю впевненими в правильності ведення бухгалтерського обліку. До того ж послуги МІК-аудит набагато вигідніше фінансово, ніж утримання штату фахівців. Ми гарантуємо конфіденційність і завжди допомагаємо вирішити навіть дуже складні завдання, тому нам довіряють підприємці і впевнено рекомендують своїм партнерам.

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ