Меню Закрити

Юридичні послуги

Скористайтеся нашими послугами з реєстрації юридичної особи або реєстрації підприємця і отримаєте консультацію з усіх пов'язаних з цією темою питань безкоштовно!
У МІК-Аудит Ви можете отримати постійний юридичний супровід або окремі консультації з певних питань ведення бізнесу. Ми пропонуємо послуги юриста для приватних підприємців та юридичних осіб. В основі нашої роботи лежить повна конфіденційність, висока ступінь кваліфікації і сумлінність виконання.
Абонентський супровід юридичної особи - 2000 грн / місяць.

Абонентський супровід підприємця - 500 грн / місяць.

Юридична консультація, в т.ч. он-лайн - 300 грн / 30 хв.

Записатися на консультацію можна за телефоном або заповнивши форму.

Консультації можуть бути пов'язані з необхідністю здійснення яких-небудь дій - внесення змін в реєстраційні документи, оформлення договорів та ін., правомірністю дій, а також з питань оподаткування та трудового законодавства.
Щоб скористатися цими послугами, ви можете приїхати до нас в офіс або ж ми можемо провести консультацію он-лайн - вам не доведеться витрачати час на дорогу і ви зможете вирішити своє питання не виходячи з офісу або будинку. Оплата за послуги здійснюється попередньо або в момент відвідування нашого офісу. При консультації он-лайн ви робите перерахування оплати і отримуєте послугу.