Меню Закрыть

Бухгалтерські послуги для підприємств. Чим ми можемо допомогти?

Бухгалтерські послуги для підприємств

Активний розвиток внутрішньої і зовнішньої економіки, впровадження нових методик ведення бізнесу, постійна зміна законодавства – причини, за яких ділові люди стикаються з труднощами при веденні фінансової звітності діяльності компанії. Тому щоб їх уникнути та попередити появу можливих проблем, доцільно скористатися такою послугою, як бухгалтерський аутсортинг від МІК-аудит.

Наша компанія ось вже більше 20 років допомагає вести бухгалтерський облік компаній різних форм власності з українським або іноземним капіталом. Ми створюємо налагоджену систему обліку, яка дає можливість власникам отримувати важливу інформацію про стан їх справ. Відповідно, такі знання дозволяють вчасно вжити необхідних заходів і правильні управлінські рішення.

У МІК-аудит працює команда професіоналів, яким під силу виконати таку важливу задачу, як правильна і раціональна організація бухгалтерського обліку підприємства. Ми працюємо в трьох напрямках, як цього вимагає законодавство: фінанси, податки і статистика. І головне, несемо повну фінансову та юридичну відповідальність за кожну виконану дію.

Що ми пропонуємо підприємствам?

У мене хороший бухгалтер! А якщо перевірити?Послуги бухгалтера в Україні, аудитора та інших фінансових фахівців МІК-аудит будуть актуальними як для тих, хто тільки робить перші кроки в бізнесі, так і розвиненим компаніям. Ми допомагаємо зробити бізнес простим, ефективним і успішним, працюючи виключно в рамках законодавства України.

Перелік наших послуг дійсно вражає, МІК-аудит пропонує комплексне бухгалтерське обслуговування та супровід діяльності компанії. Для наших співробітників не існує нездійсненних завдань, навіть якщо ви зіткнулися з істотними проблемами, вони завжди зможуть знайти правильний вихід.

Ми раді взаємовигідній співпраці з кожним клієнтом і пропонуємо наступні послуги:

  • повне ведення бухгалтерії будівельних компаній, торгових підприємств, ФОП: Працюємо з рахунками, нараховуємо суми податків, платежів і виконуємо інші потрібні клієнту операції;
  • часткове взяття функцій бухгалтера, що актуально, коли на вашому підприємстві в силу будь-яких причин такий фахівець відсутній;
  • підготовка та здача звітності до відповідних органів та фондів;
  • відновлення бухобліку у разі форс-мажорних обставин, реорганізації компанії та інших причин;
  • контроль і перевірка рівня кваліфікації, виконаної роботи співробітників компанії замовника.

Також у МІК-аудит завжди раді надати повну консультаційну підтримку при виникненні будь-яких складнощів у фінансовій частині діяльності. Ви можете бути повністю впевнені в наших фахівцях і результатах виконаних ними робіт. Наша допомога дійсно безцінна, ми допоможемо налагодити облік, уникнути штрафних санкцій і при цьому гарантуємо чесність, повну конфіденційність і надійність.