Меню Закрыть

Коучинг: мистецтво отримувати бажане

Коучинг: мистецтво отримувати бажане

Всього лише за кілька років після своєї появи, коучинг в Україні завоював безліч прихильників. І не дивно, адже дана методика є справжнім мистецтвом, завдяки ній можна правильно поставити цілі і навчитися їх досягати.

Талановитий коуч здатний допомогти людині самостійно впоратися з труднощами, стати підтримкою і навчити жити повним життям. Тому інтерес до коучингу незмінно зростає, а послугами професіоналів стали користуватися власники багатьох компаній. Адже формула коучів захотів – поставив мету – домігся дійсно працює, що підтверджують численні відгуки шанувальників цієї терапії.

Коучинг — актуальна методика для кожного

Основним завданням коучингу є навчання людини поставити ту мету, якої він дійсно хоче домогтися. Наставник (коуч) дає можливість сконцентруватися на своїх можливостях, виключити минулі шибки, які заважали перемозі. Також коучу при спільних тренінгах під силу розкрити ваш потенціал для досягнення кращих результатів.

Така методика актуальна для різних людей, а також в діловій та особистій сфері. Тому коучинг ще називають терапією благополуччя, адже на відміну від психотерапевтів, коуч не працює з людьми, які відчувають душевні страждання. Він лише допомагає вирішити конкретну задачу і освоїться в новій ситуації, прийняти її і рухатися далі.

Послугами коуча сьогодні користуються керівники компаній і топ-менеджери, які бажають мотивувати підлеглих на результативну злагоджену роботу і успіх. Також методика буде корисною і тим, хто хоче ефективно проявити себе на новій посаді.

Мета — результат

Коучинг базується на двох принципах – баченні кращого майбутнього і використанні власних внутрішніх ресурсів для підвищення якості життя. Найсильнішою стороною методики є орієнтація на швидкий вагомий результат.

При цьому коуч не працює з минулим, він повністю зосереджений на створенні моделі майбутнього. А для цього необхідно коригувати поведінку клієнта, навчити його правильно розставляти пріоритети, але не зачіпати глибинні травми. Адже найчастіше саме вони є перешкодою для досягнення бажаного.

Формат тренінгу

Коучинг: мистецтво отримувати бажане і клієнт спочатку роботи обговорюють її мету і формат, адже тренінги можуть відбуватися при особистій зустрічі, по телефону або за допомогою відео зв’язку. Найкращим варіантом є особистий контакт. Клієнт обов’язково повинен озвучити наставнику, яких цілей він бажає досягти. А коуч за допомогою спеціальних питань уточнює їх, і дуже часто, клієнт формулює зовсім інші-справжні бажання.

Далі тренер допомагає проаналізувати перешкоди, які заважають досягненню цілей. І лише потім спільно з клієнтом розробляє стратегію їх досягнення і позначає конкретні кроки, які необхідно зробити.

Коуч використовує різні засоби, спрямовані на те, щоб допомогти позбутися клієнту від тих стереотипів, які його обмежують при русі до результату. Це може бути слухання, постановка питань і протиставлення. Такі методики найбільш результативні, вони дають можливість людині рухатися вперед і отримувати бажане, по максимуму використовуючи власні ресурси.

Щоб коучинг гарантовано приніс ті плоди, які очікує замовник, необхідно користуватися послугами професіоналів. Компанія Мік-аудит — це команда експертів, що мають не тільки відповідну освіту і дипломи, а також багаторічний досвід в даній сфері. Наш коуч завжди ефективно працює з клієнтами, що підтверджується численними позитивними відгуками і затребуваністю наших фахівців.