Меню Закрити

Шкідливі поради про РРО

Вредные советы про РРО
  1. Ігноруйте будь-яку інформацію про РРО / касові апарати. Закрийте очі, відверніться, будьте вище цього! Зробіть вигляд, що тема РРО це світова змова, як і коронавірус.
  2. Будьте оптимістами – раптом закони скасують? Ну і що, що в тій же Німеччині в 2019 році всі почали працювати з касовими апаратами. То у них, а то у нас.
  3. Вредные советы про РРОЧи не вивчайте правила застосування РРО. Все дізнаєтеся коли отримаєте папір з податкової. Коли змушені будете оплатити штраф ось все і дізнаєтеся.
  4. Не полегшуйте життя вашим покупцям / клієнтам, не погоджуйтеся приймати гроші з їх карт та ще в будь-який час доби – нехай йдуть в касу банку в робочі години банку. У вас же люблячі покупці / клієнти? Ось нехай і долають складності оплати ваших товарів / послуг. Труднощі зміцнюють любов. Зате у вас будуть тільки безготівкові розрахунки і не потрібен буде РРО / касовий апарат.
  5. Не придивляйтеся до моделей РРО. Навіщо вам зайва інформація? Якщо виникне дефіцит апаратів всього якийсь месячішко посидьте без продажів. Або купіть якийсь.
  6. Не реєструйтеся як підприємець (ФОП). Навіщо вам платити податки? Отримуйте оплату на свою карту фізособи. Ну, подумаєш, нарахують раптом потім вам 19,5%. А раптом не нарахують?
  7. Управление бизнесомШтрафи – можливість поспілкуватися, розширити коло осіб, з якими можна перекинутися парою фраз, обмінятися думками. Штрафи – це мізерна плата за розкіш людського спілкування!
  8. Купуючи товар для продажу – не питайте накладні! Пожалійте дерева, не множте макулатуру. Так, вам треба буде регулярно вносити в касовий апарат весь товар. Придумаєте що-небудь, так? Може ви мріяли все життя кнопки тикати, а не продавати. Не озадачуйтесь питанням як ви організуєте весь цей процес.
  9. Не розпочинайте товарний облік. Так, там передбачений штраф 200% від проданого неврахованого товару. Ну і що? Адже не факт, що саме вас оштрафують.
  10. Не забивайте свою голову знаннями які кнопки на РРО / касовому апараті натискати, як помилки виправляти і ін. Раптом ви візьмете касира, який все це буде знати? Навіщо вам зайвий раз напружуватися? І цей чудо-касир буде працювати з вами все життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *