Меню Закрыть

Хочу свій бізнес. З чого почати? Хто допоможе?

Бажання відкрити власний бізнес властиво багатьом. Адже це дає можливість не тільки добре заробляти, а й бути незалежним, жити за своїми правилами. Реалізувати таку мрію легше, ніж ви думаєте, досить перспективної бізнес-ідеї.

Але при цьому дуже важливо врахувати, що саме ви робите найкраще, що вмієте і чого бажаєте навчитися. Не варто займатися справою, до якої «не тягне» і бізнесом, що знаходиться за межами розуміння.

Також потрібно взяти до уваги наявність стартового капіталу. При його відсутності буде необхідний кредит або в якості альтернативи – інвестор, який повірив у ваш план. Якщо ви не бажаєте брати на себе такі зобов’язання, значить потрібно генерувати ідею з мінімальними вкладеннями коштів, що відповідає вашому бюджету.

Складаємо бізнес-план

Визначившись із заняттям, слід скласти бізнес-план. У ньому необхідно ретельно, детально прописати процес реалізації ідеї і, звичайно ж, провести розрахунки. Такі кроки дозволять заздалегідь дізнатися, чи буде окупним ваша власна справа, за який термін можна отримати майбутній прибуток і дізнатися показники ефективності. Рекомендується грамотно продумати кожен етап плану, щоб ви змогли сміливо пред’явити його в банку для отримання кредиту або інвестору.

Хороший бізнес-план – запорука успіху власної справи, існують наступні варіанти, де його можна взяти:

  • написати самостійно, попередньо ознайомившись з рекомендаціями експертів;
  • знайти схожі приклади в спеціалізованій літературі або в мережі Інтернет;
  • звернутися за допомогою до професіоналів, яким відомо все про ведення бізнесу з нуля.

Реєструємо підприємництво

Коли ви маєте на руках всі розрахунки, слід зареєструвати підприємництво, вибравши актуальну форму. Щоб уникнути помилок і зайвих витрат, краще довірити довіритися професіоналам. У компанії «МІК-аудит» працюють кваліфіковані бухгалтери та аудитори, які зможуть порекомендувати, те, що потрібно саме вашому бізнесу. Адже форма власності має прямий вплив на порядок управління, оподаткування, відповідальність перед майбутніми клієнтами та контролюючими органами.

Також співробітники Мік-аудит зможуть взяти на себе таке нелегке завдання, як процедуру державної реєстрації підприємства. Це позбавить вас від клопоту, розчарувань і труднощів, з якими неминуче стикається кожен новачок в бізнесі. Вартість даної послуги доступна, вона включає допомогу професіоналів на кожному етапі – від підготовки потрібних документів до етапу отримання свідоцтва про реєстрацію. Та й надалі робота кваліфікованих бухгалтерів дозволить не турбуватися про ведення фінансової частини, а зосередитися на розвитку бізнесу.

Адже вимоги і бажання покупців товарів і послуг змінюються у зв’язку з появою нових віянь, і важливо йти в ногу з сучасним світом. Для цього доцільно аналізувати ринок, конкурентів і завжди пропонувати нові продукти, більш досконалі. Тільки в цьому випадку можна отримувати хороші прибутки і домогтися успіху.