Меню Закрыть

Бухгалтерський аудит як фактор ефективності бізнесу

Бухгалтерський аудит як фактор ефективності бізнесу

Бухгалтерський аудит — це процедура, в ході якої фахівець перевіряє коректність ведення бухгалтерського обліку підприємства, правильність оформлення документів, відповідність всіх проведених операцій чинному законодавству, а відображених у звітах даних — реальним показникам господарської та фінансової діяльності компанії.

Основні завдання бухгалтерського аудиту — виявити слабкі місця, виявити помилки і недоліки, щоб уникнути можливих штрафів і проблем з податковими перевірками. Бухгалтерський аудит необхідний і дрібному бізнесу, і великим корпораціям: досвідчений аудитор розбереться в усіх нюансах і допоможе підвищити ефективність діяльності підприємства.

Для чого потрібен бухгалтерський аудіт?

Бухгалтерський аудит як фактор ефективності бізнесуПричини для проведення аудиторської перевірки бухгалтерського обліку можуть бути різними: контроль податкових ризиків, підтвердження економічної спроможності перед партнерами, перевірка компетентності працівників бухгалтерії і т.д. Залежно від запиту замовника аудитор може перевірити всю документацію компанії або певні документи за вказаний період.

В ході аудиторської перевірки фахівці перевіряють звіти про результати фінансової діяльності, про рух грошових потоків компанії, бухгалтерський баланс. За результатами перевірки аудитор передає замовнику висновок про проведений аналіз, виявлені порушення та рекомендаціях для підвищення ефективності бізнесу.

Помилки у фінансовій звітності не обов’язково вказують на некомпетентність або непорядність співробітників компанії. Робота бухгалтера — складна і копітка, і навіть висококваліфікований фахівець з солідним досвідом може припуститися помилки. Завдання аудитора — незалежна експертиза, «свіжий» погляд на звітну документацію компанії, увага до деталей і пошук невідповідностей.

Бухгалтерський аудіт від МІК-аудіт

Бухгалтерський аудит як фактор ефективності бізнесуПісля аудиторської перевірки керівництво бачить повну картину фінансових справ підприємства. Вартість послуги залежить від типу підприємства і виду перевірки, але витрати на проведення аудиту завжди виправдані і вигідні будь-якому бізнесу. Бухгалтерський аудит допоможе будь-якої компанії уникнути штрафів, зменшити підприємницькі ризики і збільшити прибуток.

Аудиторською перевіркою бухгалтерського обліку займаються спеціалізовані фірми. Щоб отримати якісний аналіз і ефективні рекомендації щодо оптимізації бухгалтерського обліку та документообігу компанії, варто довірити аудит справжнім професіоналам. Експертний висновок від перевіреної аудиторської фірми підвищить довіру до звітності компанії, зміцнить її престиж і полегшить взаємодію з банками і податковою службою.