Меню Закрыть

Навіщо потрібен коуч?

Навіщо потрібен коуч?

«Три важливих відкриття, отриманих із мого  спілкування з коучем. Коли я вперше зустрілася з Іриною Колоколової, я вже була підприємцем, і розривалася між безліччю можливостей. В результаті мене постійно переслідувала прокрастинація, адже я ставила перед собою безліч завдань, які часто суперечили одна одній. Нас з дитинства вчать багатозадачності, але мало хто знає, що тільки фокусування допомагає досягти мети.

Я, як і багато інших, прагнула до «успішного успіху», не розуміючи, що буквально розриваюся в різні боки. Своїми питаннями вже на першій сесії Ірина вивела мене на:

  • розуміння важливості фокусування;
  • прийняття необхідності поділу цілей.

Зараз це звучить зрозуміло, але коли «варишся» в своїх думках, повсякденних завданнях і планах, дуже швидко випускаєш з уваги, що під кожну мету потрібні свої ресурси і поетапний план. Тоді все вирішується і досягається дійсно просто і зрозуміло.

Фокусуєшся на цілі — плануєш для неї ресурси — прописуєш план досягнення мети з їх допомогою

Коли розкладаєш мету на такі ось «полички», відразу стає зрозуміло, що є для їх досягнення, а чого не вистачає. Навіть стає зрозуміло, в які терміни можна досягти поставленої мети, і чи можна їх якимось чином скоротити. А погодьтеся, саме ці питання прокручуєш в голові тисячі разів, поки йдеш до наміченого.

Ще один найважливіший інсайт, який я отримала при спілкуванні з коучем:

Важливо привласнювати собі свої досягнення

Навіщо потрібен коуч? Знецінення — дуже підступна штука. Ми як спринтери, біжимо, перестрибуючи перешкоди. І часто не маємо часу і бажання озиратися назад. Багато хто сприймає власне процвітання, скоріше як результат випадковості, ніж результатом своєї кропіткої роботи.

Розповідаючи коучу про свої дії в роботі та успіхи мого бізнесу, я не надавала значення, як багато зробила особисто. І тільки Ірина відкрила мені очі на те, що цей «стрибок» зробила саме Я. Природно, мене багато хто підтримував, але саме я була тією самою рушійною силою, яка 10 років вела бізнес «з нуля» до процвітання.

Тепер я точно знаю, що це зробила Я. І дуже пишаюся своїми досягненнями. І щоденна праця вже не здається нескінченною роботою, а сприймається, як череда планомірних перемог і руху вгору і вперед.

Звичайно ж, мій бізнес залежить не тільки від мене. І тут ховається ще один важливий урок, який дав мені коуч:

Делегування

Навіщо потрібен коуч? Робота з клієнтами — головне в моєму бізнесі. Але в результаті мультипліцирування процесів неможливо охопити все самостійно. Тому багато завдань поступово доводиться передавати співробітникам. І хоча вперше було страшно делегувати «своє, рідне», за допомогою Ірини та її порад з критеріями по підбору персоналу. Навіть не персоналу в широкому сенсі, а моїх людей, яким я зможу довірити частину мого бізнесу.

В результаті все функціонує навіть без моєї безпосередньої участі в рутинних процесах. А я можу присвятити себе планування та стратегічного розвитку, які не переживаючи за повсякденну роботу».

Ось таке інтерв’ю дала нам клієнтка Ірини Колоколової, яка працювала за програмою бізнес-коучинг.

Довіряйте свій розвиток професіоналам! Проконсультуватися і записатися на коучинг-сесію ви можете за телефонами: (050) 343 60 34; (093) 577 47 57; (057) 715 77 35 або залишайте заявку в соцмережі FB сторінці «МІК-Аудит» та месенджерах: Viber, Skype, WhatsApp. Наша компанія знаходиться в Харкові, і ви можете відвідати наш офіс на вул. Алчевських, д. 9/11 або отримати консультацію по телефону, Скайпу або за допомогою інших сучасних засобів зв’язку.