Меню Закрыть

Командний коучинг. Який результат слід очікувати?

Командний коучинг. Який результат слід очікувати?

Злагоджена командна робота в компанії сприяє досягненню великих результатів, поліпшення бізнес-показників навіть за умови використання мінімальних ресурсів. Фахівці з управління персоналом впевнено доводять, що саме згуртований колектив визначає успішність будь-якої організації. І для того, щоб підвищити командну ефективність рекомендується скористатися такою результативною методикою, як коучинг.

Командний коучинг – особливості методу

Командный коучинг. Какой результат следует ожидать?Унікальність командного методики в тому, що при її проведенні організовується процес взаємодії всіх учасників і саме вони задають його зміст. Тренінг може проходити в різних формах і за різними сценаріями залежно від його суті, кількості людей і бажаних результатів.

Керівнику підприємства необхідно замовити командний коучинг якщо:

  • у колективі відсутня згуртованість, а кожен працівник сам по собі і не цікавиться особливостями роботи своїх колег;
  • у команді немає єдиного бачення і розуміння поставлених завдань, що в свою чергу негативно впливає безпосередньо на процес їх виконання;
  • необхідно сформувати певну місію, яка стане кращою мотивацією для учасників коуч-сесії;
  • при наявності в колективі конфліктів, що перешкоджають продуктивній роботі і комфортному внутрішньому клімату;
  • потрібно швидко і злагоджено виконати амбітні завдання, а у підлеглих відсутнє бажання це робити.

Також командний коучинг стане найкращою можливістю для створення комунікативних зв’язків між різними відділами організації, підвищення культури відповідальності за результат при реалізації важливих цілей.

Результати командного коучингу

Командний коучинг. Який результат слід очікувати?Досягнення співробітників, після кількох сеансів роботи з професійним коучем, завжди приємно дивують керівника і їх самих. Позитивні підсумки помітні після кожного тренінгу, до того ж коуч завжди проводить аналіз відповідності отриманих результатів початковим вимогам.

В основному командний коучинг допомагає досягти наступних цілей:

  • поява загальної місії, цілей, які стають кращою мотивацією для продуктивної роботи;
  • знайомство з абсолютно новими цінностями для всіх співробітників, а також підходів до реалізації багатьох завдань, що забезпечують високі результати;
  • покращення взаємовідносин у колективі, відсутність конфліктів на особистому та діловому рівні;
  • складання раціональних планів, завдяки яким реально швидко і з мінімумом зусиль досягти важливих цілей;
  • зростання згуртованості, тепер співробітники будуть єдиною командою, зможуть генерувати нові ідеї, важливі для бізнесу.

Командний коучинг поліпшить якість комунікації між колегами, підвищить рівень довіри і до того ж даний метод сприяє залученню працівників на роботу.

Командний коучинг – у чому цінність?

Найголовнішою перевагою коуч-сесії є ефективність методики. Досягти бажаних результатів можливо, якщо тренінг проводить професійний коуч. Саме такі фахівці працюють в компанії Мік-аудит і їх робота була позитивно оцінена багатьма керівниками.
Вже після декількох сеансів можна буде відзначити позитивну динаміку-об’єднання команди і створення здорової робочої атмосфери. Адже тільки в таких умовах співробітники зможуть постійно генерувати ідеї і прагнути до досягнення поставлених цілей, оптимальних кінцевих результатів.

Також замовити коуч послуги в Україні буде актуально для навчання співробітників вести конструктивні діалоги, чути не тільки себе, а головне – один одного. Це допоможе прийняти іншу точку зору і досліджувати різні варіанти прийняття рішень, щоб потім вибрати кращий із запропонованих.