Меню Закрыть

Як знайти хорошого бухгалтера?

Як знайти хорошого бухгалтера?

Успішним підприємствам і тим, які тільки знаходяться на етапі розвитку, в процесі діяльності не обійтися без фінансового фахівця. І часто пошуки хорошого бухгалтера займають тривалий час, стаючи істотною перешкодою в роботі. Досить важко вибрати висококваліфікованого фахівця з потрібним багажем знань і досвідом.

Адже через бухгалтера проходять всі грошові потоки компанії. Цей співробітник забезпечує ведення бухгалтерського, фінансового обліку, здійснює безліч операцій, що забезпечує стабільну роботу підприємства. Він повинен знати не тільки правила обліку, а й законодавство, щоб діяти в його рамках.

У пошуках бухгалтера-чотири кращих способи

Сложные вопросы при ведении бухучета основных средствПрофесійний бухгалтер повинен знати всі нюанси фінансової роботи і кваліфіковано виконувати завдання різної складності. У пошуках такого співробітника можна скористатися наступними способами:

  • У відкритому доступі в мережі Інтернет нескладно ознайомитися з резюме і запросити кількох бухгалтерів на співбесіду. Великою перевагою такого варіанту є заочне знайомство з кандидатом і наявність повної інформації про місця його попередніх робіт. Це дозволяє відсіяти неактуальних фахівців без особистих зустрічей.
  • Рекомендації друзів і партнерів. Це досить надійний спосіб знайти бухгалтера. Але і в ньому є підводний камінь – адже ваші знайомі можуть захотіти прилаштувати свою людину на хорошу посаду. Тому варто брати до уваги поради тільки тих людей, яким ви повністю довіряєте.
  • Кадрові організації. Агентства по найму, враховуючи всі ваші вимоги, зможуть надати необхідних фахівців. Але послуги даної організації платні, а ось рівень кваліфікації бухгалтера не завжди зможе влаштувати керівника.
  • Центр зайнятості. Фахівці цієї служби завжди йдуть назустріч роботодавцям, надаючи правдиву інформацію про претендентів, повне резюме. Такий спосіб не вимагає фінансових вкладень, але варто врахувати, що кращі фахівці завжди затребувані і не можуть перебувати тривалий час на обліку в центрі зайнятості.

Такі методи ефективні, коли стоїть питання – де знайти кваліфікованого бухгалтера. Але тільки після прийому на роботу і декількох місяців виконання обов’язків, можна буде дізнатися, чи правильний був ваш вибір.

Бухгалтерський аутсортинг-найкраща альтернатива штатним фахівцям

Бухгалтер на аутсорсе или отдам бухгалтерию в хорошие рукиКерівникам, які бажають мати у своєму розпорядженні справжніх гуру бухгалтерського обліку, рекомендується скористатися такою послугою, як бухгалтерський аутсортинг в Україні. Компанія «МІК-аудит» ось вже більше 20 років успішно забезпечує комплексний супровід підприємств будь-якої форми власності та статутного капіталу.

Кваліфіковані бухгалтерські послуги від наших фахівців – це гарантія правильного ведення всіх форм обліку. У перелік виконуваних завдань може входити робота з первинною документацією, повна організація бухгалтерського обліку, підготовка та здача звітності. Також аутсортинг є гарантією правильних розрахунків податків та їх своєчасної оплати, що попереджає нарахування великих штрафів і санкцій.

Дистанційне ведення бухгалтерського обліку або в офісі замовника також набагато вигідніше фінансово, ніж утримувати штат співробітників. Адже бухгалтерам аутсортингу керівники оплачують за виконані роботи, жодних відпускних, лікарняних та інших витрат.

Але якщо все ж, компанія віддає перевагу штатному фахівцеві, співробітники «МІК-аудит» зможуть допомогти вибрати відповідну кандидатуру. У переліку наших послуг є оцінка кваліфікації бухгалтера, нам під силу дізнатися рівень його знань і практичного досвіду, здібностей знаходити раціональні рішення навіть дуже складних завдань. Тому клієнти, які звернулися до нас за допомогою, ніколи не бувають розчаровані, адже оцінка «МІК-аудит» завжди об’єктивна. Це дозволяє прийняти на роботу гідного фахівця і бути повністю впевненими в правильності ведення бухгалтерського обліку свого підприємства.