Меню Закрыть

Коучинг керівників: твердість і відкритість

Командний коучинг. Який результат слід очікувати?

Коучинг керівників допомагає підвищити їх особисту ефективність, рівень лідерських якостей і управлінських навичок, що в свою чергу допомагає підвищити продуктивність праці в компанії. Це відмінна можливість для керівника подивитися на себе і свою роботу з боку, відкрити щось нове, побачити приховані можливості, удосконалити особисті і ділові якості.

Коуч (або наставник) допомагає керівнику змінити поведінку для досягнення поставлених цілей, сформувати нове бачення бізнесу, навчитися правильно стимулювати персонал і налагодити відносини з працівниками, проаналізувати попередні рішення, оцінити їх вплив на результати компанії і внести конструктивні зміни в майбутні проекти.

Коучинг керівників. Для чого він необхідний?

Одна з важливих цілей коучингу керівників полягає в тому, щоб розгорнути «одинаків на вершині» обличчям до своєї команди. Для підвищення продуктивності праці і поліпшення клімату в колективі проводять не тільки індивідуальний коучинг керівника, але і груповий коучинг. Такий формат допомагає начальнику і підлеглим почути один одного і безпосередньо висловити свої думки та ідеї, відпрацювати навички взаємодії керівника і команди в розвитку. Такі групові тренінги формують чітке бачення завдань бізнесу, шляхи вирішення поточних питань і продуктивну постановку нових цілей.

Що дає керівнику твердість? Впевненість, непохитність, а також вміння приймати рішення. Для чого ж необхідна відкритість? Відкритість робить вас людиною-магнітом, дозволяє легко відкриватися спілкуванню і приймати нове. Професійний коуч, в свою чергу, знайде баланс між твердістю і відкритістю, оцінить наявність або відсутність цих рис, а також вживе заходів щодо їх розвитку. Коуч допоможе Вам доопрацювати якості, які в управлінні не розвинені, і знайти що саме заважає на шляху до мети.

У нашій компанії ви можете отримати консультацію досвідченого коуча Колоколової Ірини. Запис по телефонам: (050) 343 60 34; (093) 577 47 57; 715 77 35 в Viber, Skype або WhatsApp. Якщо ви знаходитесь в Харкові, приїжджайте в наш офіс на вулиці Алчевських, д. 9/11 в будь-який будній день з 9 до 17.