Меню Закрыть

У мене хороший бухгалтер! А якщо перевірити?

хороший бухгалтер

Кухня бухгалтерії багатьом керівникам і підприємцям здається незрозумілою, тому контролювати її повністю вони не можуть. Але довіряють своєму бухгалтеру і впевнені, що він не підведе. Довіра до співробітників – це чудово, але існує людський фактор, який може інколи коштувати занадто дорого. Найчастіше помилки спливають під час податкової перевірки, після якої підприємець залишається зі штрафами і здивуванням: «Як же це? Мій бухгалтер помилився, але ж він професіонал, і працює зі мною не один рік!»

То що ж робити: довіряти своєму бухгалтеру або влаштовувати йому нескінченні перевірки? Знайти баланс між двома цими крайнощами можна. Компанія «МІК-Аудит» пропонує якісний інструмент – внутрішній бухгалтерський аудит.

Що таке внутрішня перевірка бухгалтера?

хороший бухгалтерНасправді ми не перевіряємо самого бухгалтера, не шукаємо недоліки і не намагаємося підтвердити його некомпетентність. Наші аудитори, серед яких професійні бухгалтери з багаторічним досвідом роботи, перевіряють тільки виконану роботу вашого співробітника. Ми чудово розуміємо, що «закопавшись по самі вуха» в якійсь сфері, буває складно зберегти об’єктивність. Навіть найбільш високопрофесійному фахівцеві. В результаті:

  • неправильно оформлена група оподаткування;
  • не вистачає документів в звітності;
  • некоректно враховані взаєморозрахунки;
  • є «дірки» в балансі;
  • неправильно нараховані податки.

Будь-яка з цих помилок може коштувати вам тисячі гривень штрафів. І нести цю відповідальність буде саме керівник компанії або приватний підприємець, а не бухгалтер.

Аутсорс перевірка – ефективний метод підтримання порядку в бухгалтерії

хороший бухгалтерНе обов’язково, що під час перевірки будуть виявлені які-небудь помилки. Наша мета – не знайти недоліки за будь-яку ціну, а попередити їх виявлення під час планової перевірки з податкової. І адекватний, професійний бухгалтер буде тільки радий допомоги і підказці фахівця ззовні. Особливо, якщо за результатами внутрішнього аудиту бухгалтерії йому підкажуть, як усунути недоліки в роботі. А саме це і є важливою частиною аудиту:

  • перевірка;
  • виявлення недоліків;
  • внесення пропозицій щодо усунення помилок;
  • рекомендації щодо оптимізації роботи бухгалтерії.

У звіті за результатами перевірки не тільки наочно видно виявлені помилки, але і наведені докладні рекомендації щодо їх усунення та недопущення в майбутньому. І ось вже незрозуміла раніше бухгалтерія у вас під контролем, навіть не доведеться особливо вникати і вивчати спеціальні терміни. Ви отримуєте готову інструкцію, виконання якої цілком зможете проконтролювати і перевірити. І як керівник ви напевно розумієте цінність таких процесів.

Хочете перевірити роботу вашого бухгалтера? Фахівці компанії «МІК-Аудит» організують професійну перевірку будь-якої ділянки бухгалтерії ПП або підприємства. Ви отримуєте повний звіт про стан документації, оподаткування і взаєморозрахунків, а також комплексні рекомендації за результатами. Переконайтеся, що рухаєтеся в правильному напрямку!

Обговорити нюанси бухгалтерського аудиту і записатися на консультацію ви можете за телефонами (050) 343 60 34; (093) 577 47 57; 715 77 35 в Viber, Skype або WhatsApp. Якщо ви перебуваєте в Харкові, приїжджайте в наш офіс на вулиці Алчевських, б. 9/11 у будь-який робочий день з 9 до 17.