Меню Закрити

Вікові кризи – у дітей і дорослих

Цей тренінг допоможе вам зрозуміти багато причин невдач в житті і усунути їх. Хтось не може бути в тривалих відносинах, хтось постійно лається з партнером, хтось ніяк не може влаштуватися на нормальну роботу, хтось ніяк не може вирішити свої фінансові питання. Причини можуть бути в тому, що не прожиті правильно деякі періоди життя (вікові кризи).

Заспокоїтися, знайти спільну мову з дитиною і визначити безпечне місце гаджетів в житті дитини, щоб замість скандалів і занепокоєння про дитину, про себе як батька, ви насолоджувалися розвитком вашої дитини і мали з ним тісний контакт.

Криза лякає кожну людину. Але хтось застрягає в цьому страху, хтось знаходить сили і успішно проходить кризу. Вікові кризи неминучі. Якщо криза свого часу не була пройдена дитиною успішно, то в дорослому житті це позначається на якості життя. І такій людині потрібна зовнішня допомога, щоб впоратися.

На тренінгу ви дізнаєтеся в якому віці і чому настає криза, визначте чи є у вас вікові кризи, які треба закрити. Дізнаєтеся як допомогти дитині його пройти, як допомогти собі.

Тренінг - 2 тис грн, 11 годин
Можлива індивідуальна робота.

ЗАПИС НА ТРЕНІНГ