Меню Закрити

Керування бізнесом

Вашому бізнесу кілька років, але він не має інтенсивного розвитку?
Ви плануєте для себе амбітні бізнес-цілі, але результати більш ніж скромні?

Управление бизнесом

Вам варто бути чесними перед самими собою і визнати, що щось в справах йде не так. На жаль, справжня чесність часом приходить до деяких з нас лише після серйозних ударів і фінансових втрат, від яких ми опускаємося на коліна і судорожно ковтаємо ротом повітря. Оскільки зазвичай це триває недовго, то, як тільки до нас повертається здатність діяти, ми намагаємося надолужити згаяне: знову стаємо сильнішими, керуємо, контролюємо, ведемо справи поодинці. Не погоджуйтеся на тимчасове полегшення.

У кожного бізнесу є час планування стратегічних рішень, активного зростання, а потім уповільнення розвитку. В силу зовнішніх, а частіше внутрішніх обставин, на будь-якому з цих етапів можуть виникнути питання, які зажадають прийняття важливих рішень. І, щоб ці питання не перетворювалися в проблеми і тривалу кризу, потрібно чітко розуміти, що відбувається в бізнесі, і що з цим робити далі.

Компанія МІК-Аудит пропонує комплексну діагностику бізнесу, за допомогою якої Ви зможете вчасно зрозуміти причини відсутності очікуваного результату і Вашого занепокоєння, і своєчасно знайти рішення. Ми ретельно і швидко вивчаємо бізнес, об'єктивно дивимося на нього з боку і досліджуємо внутрішні процеси. Якщо хочете, то можемо провести повний аудит бізнес-процесів:

  • організаційної структури;
  • виробництва;
  • фінансовий аудит;
  • податковий аудит;
  • аудит системи продажів;
  • маркетинговий аудит.

Разом з Вами ми виявимо основні затори в кожній сфері, які перешкоджають зростанню прибутковості, підвищення рентабельності та іншими показниками розвитку.

Для розвитку бізнесу ми пропонуємо Вам наступні послуги:

Управление бизнесом

Як практики, ми прекрасно розуміємо, що часом досить обговорити хвилюючі питання з професіоналом, і Ви зможете намітити реальні дії, які змінять нинішню ситуацію. Людині властиво не помічати прогалин в своїх справах, помилок в своїх міркуваннях. Свіжий погляд з боку істотно просуває в справах. Недостатньо просто обговорювати проблеми бізнесу. Якби кожен точно знав, що не так в його компанії, він би давно все виправив, а раз є проблеми - потрібен об'єктивний погляд неупередженого профі.
Якщо Ви захочете, ми задіємо команду профільних консультантів і фахівців в різних сферах.
А іноді не вистачає краплі натхнення і наснаги, щоб включитися в роботу НАД своїм бізнесом. Натхнення і наснагу ми Вам також гарантуємо!

Після проведення діагностики, Ви отримуєте розгорнуту картину Вашого бізнесу. Всі плюси і мінуси, сильні і слабкі сторони. А також рекомендації щодо поліпшення ситуації.

Запишіться на консультацію і ми з Вами істотно прискоримо вихід із сьогоднішньої ситуації, якщо вона не радує Вас.
Перша консультація - безкоштовна. Але вже навіть в ході неї Ви зможете намітити план реальних дій і отримати істотний результат.

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *